KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13207110
nr 1320 7110
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Akvarell, Skärgårdsmotiv. Signerad, daterad -89. Motivet: 26x36 cm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:38:34
15/4 20:02:20
19/4 22:26:00
Lars Holm
Läs mer om Lars Holm